• Jesteśmy polską firmą konsultingową
    Jesteśmy polską firmą konsultingową

    MOLL TELECOM SERVICE ISTNIEJE OD PONAD 10 LAT.
    DZIĘKI ZAUFANIU KLIENTÓW JEST LIDEREM NA RYNKU OPTYMALIZACJI USŁUG
    TELEINFORMATYCZNYCH W POLSCE

Zarząd

moll zarzad
Prezes Piotr Stawowski
CEO
Dzień dobry!
W świecie telekomunikacji zmiany zachodzą błyskawicznie. Nowe technologie i rozwiązania zalewają rynek. Dlatego tak ważne dla ich odbiorcy jest wsparcie zaufanego i doświadczonego partnera. Od ponad 20 lat aktywnie działam i śledzę ewolucję w tej branży. W 2006 roku założyłem spółkę MOLL TELECOM SERVICE, której celem jest doradzanie jak najlepszych rozwiązań teleinformatycznych.
Nasz doświadczony zespół doskonale wie, jak można nie tylko zoptymalizować koszty telekomunikacyjne, ale też wdrożyć rozwiązania usprawniające działanie usług wewnątrz firmy. Warto sprawdzić, ile może oszczędzić Państwa firma.
Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, wydział chemii.

Moll w liczbach

129
Klientów
14
Lat na rynku
54899
Użytkowników

Nasze motto

To co robimy, robimy z pasją i dlatego zdobywanie nowych umiejętności oraz realizacja nowych projektów i wdrożeń, nie są dla nas koniecznością a dobrem, z którego czerpiemy przede wszystkim dla Państwa korzyści.

Nasza firma

 

MOLL Telecom Service jest polską firmą konsultingową.

MOLL Telecom Service istnieje od ponad 10 lat i dzięki zaufaniu Klientów jest liderem na rynku optymalizacji usług teleinformatycznych w Polsce.

Proces optymalizacji kosztów pozwala zmniejszyć średnio o ponad 50% comiesięczne koszty teleinformatyczne. Uzyskane oszczędności nie redukują jakości usług a cały proces nie ingeruje ani w operacyjne aspekty działalności / technologie ani w ewentualne globalne rozwiązania / kontrakty Klientów.

Uzyskane oszczędności nie redukują jakości usług a cały proces nie ingeruje ani w operacyjne aspekty działalności / technologie ani w ewentualne globalne rozwiązania / kontrakty Klientów.

Jesteśmy bezpośrednim partnerem większości producentów sprzętu telekomunikacyjnego na rynku.

 

Outsorcing Telekomunikacyjny - Moll Telecom Service


 

Od wielu lat jesteśmy partnerem:

Samsung Logohuawei

Współpracujemy również z międzynarodowymi dystrybutorami takich marek jak :

CISCO |  Apple | Nokia | LG | Motorola | Xiaomi | Sony